Nabídka spolupráce

Na rok 2018 se nám podařilo získat zakázky od několika e-shopů na nafocení jak samotných produktů, tak produktů, které vyžadují spolupráci modelek. Konkrétně se jedná  o Body Part Models - focení šperků a Catalogue Modeling - focení oblečení od šatů, přes trička a svetry. Další zakázky jsou ve fázi jednání. A věříme, že zdárného.

Aktuálně hledáme zájemkyně o placený modeling právě pro tyto zakázky. Nabídka je určena pro dívky a ženy od 14 do 40 let, různých typů, tvarů postav a konfekčních velikostí. Zkušenosti s focením nejsou potřeba. Vybrané zájemkyně zařadíme do našeho seznamu, ze kterého si zadavatel zakázky vybírá podle svých představ typ modelky, která by měla prezentovat jeho produkty. Vybraná modelka bude oslovená s konkrétní nabídkou focení, upřesňující pro jakou firmu se bude fotit, co se bude fotit, místo focení, termíny a také výše honoráře za focení. Teprve po odsouhlašení modelkou se podepisuje smlouva o spolupráci na konkrétní zakázku. Modelky nejsou u nás ničím vázané. Mohou fotit pro jiné agentury, firmy nebo další komerční projekty. Zařazení do našeho katalogu modelek je zpoplatněno částkou 199,-Kč/rok. Zájemkyně o spolupráci, které ještě nemají 18 let, zařazujeme do katalogu pouze s písemným souhlasem rodičů nebo zákonného zástupce.

Více informací rádi poskytneme na tel. čísle: 739 178 617, na emailu: info@dek-art.cz nebo na Messangeru: Radim Vonderka – RV foto